У місті Одеса виникла неприємна ситуація, коли щоранку у одному з будинків включають гімн російської федерації. Місцеві мешканці стверджують, що поліція не реагує на цей інцидент, незважаючи на активні звернення громади. 

Журналіст і громадський активіст Костянтин Андріюк розповів про цей скандальний випадок у своєму Telegram-каналі.

В Одесі щоранку включають гімн рф, з'явилося відео: люди скаржаться, поліція ніяк не реагує

В Одесі щоранку включають гімн рф, з'явилося відео: люди скаржаться, поліція ніяк не реагує

Він наголошує, що ця подія сталася в умовах воєнного конфлікту між Україною та росією. За його інформацією, гімн росії гучно лунає у будинку за адресою: вул. Прохорівська 39/41, секція А, 17-й поверх, квартира 73, в'їзд з Прохорівського провулка.

Звідси повідомляють, що гімн російської федерації включають регулярно і відтворюють його на всю гучність. 

Ця інформація перевірена і відповідає дійсності. Люди намагалися звернутися до поліції, однак отримали відповідь, що це "приватна власність" і відмову у вжитті заходів.

Слід відзначити, що такі дії, включаючи розповсюдження символіки рф, можуть порушувати статтю 436-1 Кримінального кодексу України та підлягати покаранню у вигляді п'яти років позбавлення волі.

В коментарях одесити написали, що раз поліція їм не допомогає, то доведеться все брати в свої руки. Інші розкритикували поліцейських за бездіяльність: 

"Ну...якщо поліція не допоможе, тоді доведеться нам, звичайним одеситам", "А в ментів сільонки хватає тільки бабок ганяти", "СБУ , після відвідин квартири, мусить завітати до поліції", "Поліції все рівно, прикриваються тим що не можуть реагувати на такі запити до 22:00".

Останні новини України:

Джерело