Про це повідомляє поліція Київщини у Telegram.
"19 вересня, близько 11, до Бучанського управління поліції Київщини звернулась адміністрація з повідомленням про електронний лист з погорозою небезпеки", — йдеться у повідомленні.
З приміщення було евакуйовано близько 1500 учнів та 50 освітян.

"Правоохоронці перевірили будівлю та прилеглу територію. Жодних небезпечних для життя і здоров'я предметів не виявлено", — поінформували правоохоронці.
Що відомо про неправдиві повідомлення про замінування у Києві та області
У Києві затримали чоловіка, який "замінував" гіпермаркет. Він раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних правопорушень.
Від початку цього навчального року у Києві та області прокотилася хвиля повідомлень про замінування освітніх закладів. 1 вересня до столичної поліції надходила інформація щодо замінування усіх середніх шкіл, розташованих у місті. Після перевірки вибухівку не знайшли.
4 вересня поліцію повідомили про замінування усіх торгово-розважальних центрів Києва. Окрім того, вночі поліція отримала повідомлення щодо замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів. Усі повідомлення виявилася неправдивими.
У Білій Церкві на Київщині 4 вересня поліцейські перевіряють повідомлення про замінування школи
Усі ліцеї в Броварах на Київщині 4 вересня навчатимуться онлайн через отримані повідомлення з погрозами про можливе замінування. У обласній поліції повідомили, що на електронні адреси шкіл надійшов анонімний лист про замінування навчальних закладів. Усіх дітей та персонал евакуювали, а фахівці перевіряють приміщення та прилеглу територію.
У серпні у Броварах на Київщині затримали місцеву жительку, яка повідомила про начебто замінування райуправління поліції. До цього жінка кілька разів дзвонила в поліцію і заявляла про вибухівку в адмінбудівлях. Псевдомінерці загрожує до 8 років в'язниці.
У липні в Києві поліція отримала повідомлення про замінування лікарні швидкої медичної допомоги у Деснянському районі. Заклад перевірили вибухотехніки. Небезпечних речовин не виявили.
13 липня через фейкове повідомлення про вибухівку у Бучі евакуйовували персонал та пацієнтів з Ірпінської центральної міської лікарні.
У столиці затримали чоловіка, який "замінував" Центральний залізничний вокзал.
Перед судом постане киянин, якого обвинувачують у двох епізодах завідомо неправдивих повідомлень про підготовку вибуху в Офісі Президента. Свої дії обвинувачений пояснив невдоволенням через відключення електроенергії.
Президент Володимир Зеленський раніше заявив, що переважна частина неправдивих повідомлень про "мінування" шкіл і дитсадків у Києві та в інших регіонах надходили з ОРДЛО та Криму, тимчасово окупованих Російською Федерацією.
Джерело