Український співак Віталій Козловський, який зараз перебуває в строю в Національній гвардії, поділився свіжими моментами свого військового шляху. Як відомо, періодично в Інстаграм Козловський розповідає про свою службу та ділиться найцікавішими моментами. 

Так, цього разу Козловський поділився на своїй сторінці в Instagram відеозаписом, де він пройшов посвяту в артилеристи безпосередньо на передовий. Його соратники провели для Козловського традиційний військовий ритуал.

У відео, опублікованому співаком, видно, як він самостійно зробив постріл із артилерійської установки, а потім пройшов посвяту. За традицією після пострілу соратники артиста намазали його обличчя сажею, запропонували понюхати порох із нагрітих гільз.

Козловський отримав підтримку від своїх шанувальників у коментарях, а також порцію невдоволення від деяких громадян

«Зняв для публіки та поїхав додому!» - написав один із користувачів мережі. Віталій Козловський не залишився у боргу, відреагувавши: «Приєднуйся, знімаєшся і додому поїдеш)))».

«Чекаємо на ваші фото та відео. Чи ви вже воюєте?; так а ти чого не з'їздиш? З басейну не можеш вилізти?; Віталію, Ви молодець! Ваш шлях повинен бути прикладом, а не приводом для хейту; Наші найкращі, нехай Бог вас береже; Як тішить, що за всієї складності ситуації наші військові мають сили на гумор» - також відповіли в мережі.

Останні новини України:

Джерело