НАЗК виявило у начальника Самбірського районного ТЦК Львівської області активи на понад 4,4 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба НАЗК.

Як зазначається, під час проведення моніторингу способу життя Антикорупційне бюро виявило активи на понад 4,4 млн грн у начальника Самбірського районного ТЦК Львівської області.

На Львівщині начальник ТЦК збагатився на понад 4 млн гривень

За даними слідства, продовж 2020-2022 років він та його дружина придбали низку об’єктів нерухомого майна. Сам військкома пояснив, що нерухомість була придбана ним за особисті кошти: заощадження його сімʼї за попередній період, заробітна плата членів його родини та подарунка від матері у розмірі 42 тисяч доларів.

“Аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн. Матеріали моніторингу способу життя щодо військкома передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави”, – розповіли в НАЗК.

Джерело