У МОЗ б’ють на сполох через небезпечну хворобу, а МОН звернулося до батьків

Ми на межі спалаху небезпечної хвороби: у МОЗ б’ють на сполох, а в Міносвіти терміново звернулися до батьків школярів
Міністерство освіти і науки закликає батьків не нехтувати плановою вакцинацією та вакцинувати дітей проти кору, паротиту та краснухи. Цією інформацією ділиться МОН України.

У зв’язку з карантинними обмеженнями під час пандемії COVID-19, повномасштабну війну, евакуацію, тисячі українських дітей пропустили щеплення проти кору, паротиту та краснухи відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень.

Це може бути ймовірною, додатково причиною можливої ​​спалаху кору. У зв’язку з цим МОЗ ініціювало проведення «наздоганяючої» вакцинальної капманії. У планах кампанії провести понад 260 000 щеплень.

Варто зазначити, що в рамках вакцинальної кампанії проведено понад 100 000 щеплень, а це майже 40% від запланованих. Найнижчі показники вакцинації реєструються у Чернігівській, Одеській, Вінницькій, Сумській та Івано-Франківській областях.

Україні загрожує спалах кору – одного з небезпечних інфекційних захворювань, що може спричинити смерть дитини. Через високий ризик спалаху головний державний санітарний лікар у Чернігівській області видав постанову щодо усунення дітей від очного навчання, які не щепилися від кору.

МОН звертає увагу на те, що підтримує такі заходи безпеки від інфекційних захворювань у дитячих закладах.

У відомстві зазначили, що імунізація є питанням національної безпеки, а також є надзвичайно актуальним для збереження здоров’я цивільного населення під час військового стану.

МОН закликає батьків не нехтувати плановими щепленнями та вакцинувати дітей проти кору, паротиту та краснухи.

Сообщение Ми на межі спалаху небезпечної хвороби: у МОЗ б’ють на сполох, а в Міносвіти терміново звернулися до батьків школярів появились сначала на NEWS TiME.

Джерело