Популярна українська співачка Христина Соловій, якій приписують роман із українським письменником Сергієм Жаданом, часто радує шанувальників яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. На цей раз Христина Соловій опублікувала незвичайні фото, зроблені на острові Хортиця у Запоріжжі.

Схоже, на Хортицю Христина Соловій вирушила після відвідин військових під Бахмутом. Зазначимо, що напередодні артиста опублікувала відео в кущах коноплі та розповіла, що вона "десь під Бахмутом".

На нових знімках із Хортиці Христина Соловій показала чудовий краєвид на Дніпро, а також, як побувала у музеї козацтва.

У підписі до публікації Христина Соловій поділилася своїми враженнями:

"Навіть оголені пороги не заглушать, рев Ревучого крізь віки. Дніпро тут наче шукає свій шлях, загублений, затоплений сотні років тому. Омиває береги острова-серця української демократії. Хортиця — місце єднання, сюди зʼїжджалися люди з усіх куточків країни. Усі різні, але з єдиною метою в серці — вільною українською державою. Тут досі збережений дух єдності та свобод, магії козаків-характерників. За час повномасштабної війни на територію заповідника влучило 27 ракет. Основні музейні об'єкти не постраждали, але поруч з ними утворилися вирви від влучань. Як і сотні років тому, Хортиця лишається незламною козацькою фортецею Півдня".

Останні новини України:

Джерело