У реанімації є 6 ліжок для хворих, які перебувають критичному стані.

У косівській лікарні відкрили відновлене сучасне відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, яке зараз є одним з кращих в області.

Йдеться про реанімацію “Косівської ЦРЛ”, де наприкінці грудня 2021 року сталась пожежа, яка забрала п’ять життів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на голову ОДА Світлану Онищук

У Косові відкрили реанімацію, де 2021 року на пожежі загинули люди

На сьогодні у відділенні зробили ремонт з урахуванням всіх стандартів та вимог шодо безпеки. На це з обласного бюджету виділили 8,3 млн грн. Його оснащено сучасним медичним обладнанням, яке передало Міністерство охорони здоров’я України та міжнародні організації, загальною вартістю 3,8 млн грн.

Два новітні апарати ШВЛ вручили під час відкриття відновленого відділення.

На сьогодні КНП “Косівська ЦРЛ Косівської міської ради” обслуговує населення всіх територіальних громад території району – із 44 населених пунктів. У закладі функціонує 13 стаціонарних відділень на 273 ліжка.

Смертельна пожежа у лікарні

Нагадаємо, смертельна пожежа трапилась у лікарні Косова, що на Прикарпатті, 28 грудня 2021 року. Мер міста заявив, що, ймовірно, хтось запалив заупокійну свічку. У реанімації працювали одночасно п’ять кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після загибелі одного з пацієнтів лікарні від Covid-19, один зі співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку.

Від контакту відкритого вогню з перенасиченим киснем повітрям у реанімаційній палаті миттєво зайнялося медичне обладнання, тканина та інші предмети. У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути.

У Косові відкрили реанімацію, де 2021 року на пожежі загинули люди

Джерело