У соціальних мережах продовжує набирати популярності відео з Луцька, на якому вона знущається зі свого сина.

Правда робить це жінка не фізично, б'ючи його, а змушуючи робити те, чого маленька дитина не повинна робити. Вона, у стані алкогольного сп'яніння, вела пряму трансляцію у TikTok. Вона вимагала, щоб малюк говорив на камеру лайливі слова.

Люди, які помітили це, звернулися до соціальних служб, бо це точно не те виховання, яке має давати мама дитині. У секторі комунікації Головного Управління Національної Поліції в області повідомили, що одразу ж зареєстрували цей випадок у спеціальному журналі обліку, де містяться дані про скоєні кримінальні правопорушення.

Особу жінки вдалося встановити без проблем, як і її місце проживання. З нею навіть провели бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому. Особливо важливо, що під час цієї розмови на місці були й соціальні служби у справах дітей.

"Наразі складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП. Йдеться про невиконання обов'язків з виховання дітей. Ювенальні поліцейські надалі стежитимуть за ситуацією в сім'ї", – заявляють правоохоронці.

Відео містить нецензурну лексику, 18+

Джерело