Для цього вже побудовані три рівні захисту

Готуючись до ймовірних атак росії, уряд і Генштаб ухвалили рішення про трирівневий захист об'єктів енергетичної інфраструктури. Про це повідомили в Держагентстві відновлення.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

В Україні придумали, як захистити енергооб'єкти від російських ракет і дронів – подробиці (Відео)

Відомо, що "Укренерго" сформувало завдання на проєктування та будівництво, а проєктні рішення узгодило із Генеральним штабом Збройних сил та ДСНС. Захист енергооб'єктів складається із таких рівнів:

  • Перший рівень – спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні захищається 90 об'єктів у 21 області від уламків дронів та ракет.
  • Другий рівень – захист від дронів. Бетонні конструкції, що будуються навколо основної мережі "Укренерго". Захищаються 22 підстанції та 63 автотрансформатори в 14 областях.
  • Третій рівень – захист від ракет. Захищаються 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами в 14 областях.

"Під час проєктування використовуються вихідні дані від ГШ, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання в Британії за нормативами та стандартами Британії та США", – йдеться у повідомленні.

Довідка:

Габіони – це різновид огороджувальних конструкцій, виготовлених із міцної металевої сітки, наповненої камінням.

Біг-бег – м'який контейнер, промислова тара, вироблена з гнучкого матеріалу і призначена для перевезення та зберігання різного роду вантажів і матеріалів, що мають сипучу консистенцію, таку, як пісок.

Дивіться також відео: ЦЕ ДИЧИНА! Хто керує енергетичним монстром в Україні? Скандал довкола "Енергоатому".

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело