Волинський суд оштрафував на 68 тисяч гривень львівського програміста, який вирішив видати себе за залізничника, щоб тікати до Польщі.

Громадяни стають дедалі більш хитромудрими у питанні ухилення від мобілізації. Як йдеться у вироку (Шацький районний суд), підозрюваним виявився співробітник компанії Gameloft. У вересні 2022 року він домовився в інтернеті про підробку документів машиніста тепловоза "Укрзалізниці" для поїздки на відрядження.

Програміст раптово став машиністом

Програміст раптово став машиністом

За це програміст заплатив 82 тисячі гривень. На прикордонному пункті "Ягодин" чоловік подав ці папери, щоб виїхати до Польщі. Однак його викрили та затримали співробітники прикордонної служби. На суді обвинувачений визнав провину та розкаявся. Було укладено угоду з прокурором.

Суд оштрафував львів'янина на 68 тисяч гривень за спробу незаконного перетину кордону та використання підроблених залізничних документів (за частиною 5 статті 27, частиною 3 та 4 статті 358 ККУ). Тюремного терміну українцеві вдалося уникнути.

Програміст раптово став машиністом

Варто зазначити, що у четвер, 8 лютого 2024 року, прикордонники зловили групу із 40 осіб (що є абсолютним рекордом). Усі вони намагалися перетнути кордон на двох мікроавтобусах, заплативши за це від 4500 до 8500 доларів. Угорщина на них "чекала", але нічого не вийшло.

Програміст раптово став машиністом

Джерело