У місті Одесі стався ще один скандальний інцидент. Мовний активіст повідомив, що його намагалися задушити через прохання змінити вивіску, написану російською мовою, у одному з магазинів одягу в ТЦ "Афіни". Інформація про скандал була оприлюднена в місцевих Телеграм-каналах.

На відео активіст зазначає, що він попросив продавця змінити вивіску, посилаючись на закон про рекламу. Проте продавець почав агресивно запитувати, хто він такий і чи має право давати такі зауваження.

Мовний скандал спалахнув в Одесі, активіста намагались задушити: подробиці кричущого випадку

Пізніше стало відомо, що ще один чоловік також звертався в магазин і просив зняти зображення кутка для споживачів, що не суперечить законодавству, оскільки це відкрита інформація. Проте робітники відмовили йому грубою манерою та російською мовою, а один з них відібрав у нього телефон.

Що сталося після конфлікту, наразі невідомо, але автор відео стверджує, що його намагалися задушити в приміщенні.

Мовний скандал спалахнув в Одесі, активіста намагались задушити: подробиці кричущого випадку

Після скандалу одеський активіст Дем’ян Ганул вже відреагував, опублікувавши фото та особисті дані "героя" відео. Він пообіцяв великі проблеми магазину та численні перевірки.

"Скоро до нього завітаю в гості. Доведеться перепрошувати або закривати магазин. А також магазин чекає купа перевірок, ой не заздрю", — додав Ганул.

Останні новини України:

Джерело