Матері загиблого бійця з Тернопільщини Світлані Махневич передали орден "За мужність" ІІІ ступеня, який вручили її сину Назару посмертно. Відзнаку від президента передали начальник Чортківського районного центру комплектування Богдан Вербіцький і начальник Чортківської військової адміністрації Володимир Шипітко.

Про це повідомляють на сторінці Чортківської райдержадміністрації.

"З 2015 року Назар Махневич проходив строкову службу. Потім — декілька ротацій в АТО. Перед повномасштабним вторгненням вкотре приєднався до лав захисників України. Назар на власні очі бачив усі події в Бучі, Гостомелі, Ірпені, адже звільняв від окупантів Київську область. Опісля був направлений у Харківську область, де і загинув разом із побратимами від влучання гранати в травні 2022 року в селі Цупівка. Спочатку вважався зниклим безвісти. У вересні 2022 року тіло Назарія знайшли і похоронили на рідній землі. Бійцю було 29 років", — йдеться в повідомленні.

Разом із матір’ю Світланою та бабусею Ярославою на вручення прийшов брат Назара Богдан, який теж захищає Україну, близькі родичі Назара та староста села Горішня Вигнанка Йосифа Овод. Після отримання нагороди вони поклали квіти та свічки до могили Назара і вшанували його пам'ять.

Матері загиблого бійця з Тернопільщини передали орден сина

Джерело