"Рух" та "Полісся" зіграли внічию в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на "Арені Львів" у Львові завершився з рахунком 1:1.

Житомирський клуб вийшов вперед на 12-й хвилині, коли Пилип Будківський забив після передачі Бені Макуани.

Ще до перерви львів'яни відігралися – на 31-й хвилині пенальті реалізував Денис Підгурський.

Більше голів у цьому матчі забито не було, відтак нічийний результат і по одному очку до скарбнички кожної з команд.

Огляд матчу "Рух" – "Полісся"

Після цього поєдинку "Полісся" (33 очки) посідає третє місце в УПЛ – команда Юрія Калитвинцева на два бали відстає від "Дніпра-1" та на чотири пункти від лідера "Кривбаса". Львівський колектив з 27 очками перебуває на шостій позиції.

У наступному турі житомирці 1 березня приймуть ЛНЗ, а "Рух" днем пізніше на виїзді зіграє проти "Колоса".

"Динамо" у видовищному матчі УПЛ перемогло "Металіст 1925" – Гармаш забив колишній команді (відео)

Перша сенсація у весняній частині УПЛ: "Дніпро-1" втратив очки в матчі з "Минаєм" (відео)

"Слава Україні! Героям слава": "Колос" обіграв "Верес" у матчі з фанатами на трибунах (відео)