"Зоря" обіграла "Ворсклу" в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок відбувся у Житомирі та завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі було забито наприкінці першого тайму. Після подачі з кутового на 37-й хвилині Едуардо Герреро не влучив як слід по м'ячу, але хорватський новачок луганського клубу Яков Башич у своєму дебютному матчі головою розстріляв ворота з близької дистанції.

Завершувати поєдинок полтавцям довелося в меншості – на 70-й хвилині червону картку заробив Ілля Крупський.

Огляд матчу "Зоря" – "Ворскла"

Буде додано незабаром.

Ця перемога дозволила луганцям залишити зону перехідних матчів за збереження прописки в УПЛ та з 15 очками піднятися на 12-те місце. "Ворскла" (23 бали) посідає восьму позицію.

У наступному турі "Зоря" 3 березня зіграє проти "Олександрії", а полтавці днем раніше зустрінуться з "Вересом".

"Рух" та "Полісся" не визначили сильнішого в матчі 18-го туру чемпіонату України (відео)

"Динамо" у видовищному матчі УПЛ перемогло "Металіст 1925" – Гармаш забив колишній команді (відео)

Перша сенсація у весняній частині УПЛ: "Дніпро-1" втратив очки в матчі з "Минаєм" (відео)